Çift Cidarlı Baca

    Bacafix  çift  cidarlı  baca sistemleri ;  Ø 100 – Ø 600 mm aralığı’nda, 0,50 mm et kalınlığı’nda olmak üzere, üflemeli ve atmosferik sistemler  kaskad sistemler için pozitif ve negatif  basınçlı baca uygulamalarında kullanılır.

 

Mevcut baca şaftı uygun olmayan binalarda, doğalgaz ile çalışan cihazların atık gaz egzostunu bina dışına kurulan, izolasyonlu baca sistemine bağlayan uygulamalardır.

Eskişehir çelik baca 

 

316 L paslanmaz çelikten imal edilen, BCFX CC NW ve BCFX CC PW ticari model bacalar, özel olarak tasarlanmış muf sistemi ve bağlantı kelepçesi ile baca birleştirmelerinde ve sızdırmazlıkta mükemmel çözümler sunmaktadır.

 

Dış cidar ile baca arasına sarılan  taş yünü, yüksek yalıtım performansı sağlamaktadır. Yoğuşma çok düşük seviyelerde gerçekleşeceğinden, baca çekiş verimliliği en üst seviyelere çıkar.

 

 

    Baca  Modül  ve  Bağlantı  parçaları  Argon  katnağı  yada  Tig Kaynağı  metoduna göre alın alına kaynatılır iken korozyona uğrar ve 201,202,430 ve 304 e göre  daha az karbon içerikli olan 316L (1.4404) kalite paslanmaz çelik malzeme kullanılmalıdır. 

Genelde organize sanayi bölgelerinde fabrikalarda kullanılan fırın ve boya hatlarında kullanılır

Firmamız  doğalgaz baca ve paslanmaz çelik baca imalatı konusunda hizmet vermektedir.

 

Etiketler

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım